ANASAYFA                                  ZİYARETÇİ   DEFTERİ                                     HAKKIMIZDA                                 İLETİŞİM
 

 HAKKIMIZDA  

2003 yılında  Radyoyeşilkaradenizfm olarak başlayan  Radyomuz ,bir yıl sonra  Radyoyeşilkaradeniz olarak yayın  hayatına  geniş kitleye  hitap  ederek devam eden radyomuz 2005 tarihinde Türk Dünyası'nı   ele alarak  Radyo Türk Hareketi ile ortak canlı yayın  programlarıyla yayınına devam  etmiştir ve edecektır.

Radyoyeşilkaradeniz Ailesi Türkiye dışında  ,Almanya. ve Hollanda  üzerinden  canlı yayınlarla pek çok  sevenleriyle  dev bir  aile  olma yolunda  büyük  adımlarla bugüne  kadar  gelmeyi  başarmıştır.

Üyeliksiz  olan mesaj  panosu  o  günlerden  bugüne  büyük  kardeşlik , dostluk ve  arkadaşlıklara  vesile  olmuştur.Kahkahalarla  saatlerce  güldüğümüzde olmuş, göz yaşlarıyla  saatlerce  ağladığımızda  birbirimizin derdi  hepimizin  olmuştur.

İlk günlerden  bugünlere  çok  kişi  gelip  geçmiş , kimileri  bizleri  çok sevmiş kimileride  bizleri  sevememiş  olabilir , ama  bizler  Radyoyeşilkaradeniz  ailesi  olarak  herkes   ayni  mesafede   gönüllerimizde   yerlerini  almışlardır.

Bizler bir Aile  duyguları  içinde  beklentisiz olarak sizlere  hizmeti  önde  bilerek yayınlarımıza   devam  ettik ve etmeye devam ediyoruz.

İlk kurulduğu  günden  bugüne  kadar Radyoyeşilkaradeniz Ailesine   desteğini  esirgemeyen gönül dostlarına çok teşekkür  ediyoruz.

Eski   gönül dostlarımızın bazıları  bizleri   bir kalemde   sildiği  gibi  bizleri   yalanız bırakmayan dostlarımızda  olmuştur.Kimseye  kırgınlığımız yoktur  olmayacaktır da.

Radyoyeşilkaradeniz  Ailemiz 7 den 77 ye  her yaştan  insani  buluşturabilen geniş bir dostluk yelpazesine  sahip  olmakla  beraber saygı ve  sevgiyi  hoşgörüyü  prensip  edinmiştir.

Başta  siz değerli  Üyelerimiz ve  Yönetim  Kadromuza ,emeği  geçen  herkese cani gönülden teşekkür  ederiz.

Hep beraber nice  senelere Radyoyeşilkaradeniz.Yon Kur Bşk. İmdat ÖZCAN

NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE . DİYEBİLENE